POJIŠTĚNÍ MAJETKU, RODINNÝCH DOMŮ, DOMÁCNOSTÍ

akční produkty

AKCE 35% sleva

Nejširší pojistná ochrana Vašeho majetku včetně různých druhů pojištění.

RIZIKOVÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Vytvoříme Vám nejvýhodnější nabídku napříč pojišťoven a produktů.

akční produkty akční produkty akční produkty akční produkty

Aktuální nabídka pracovních pozic

Hledáme kandidáta/ku na pozici pojišťovací poradce

– převážně víkendové pracovní doby pro naši zavedenou pobočku v Hypermarketu Albert v Hranicích.

Vhodné pro studenta/ku! (dohoda o provedení práce)

Náplň práce:

administrativní práce na pobočce i v terénu spojená s obchodní činností

prodej produktů především autopojištění

podávání informací

marketingová prezentace

Požadujeme:

obchodního ducha

schopnost věcné komunikace a argumentace, příjemné vystupování

zápal a chuť pro úspěšnou práci

samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu,

chuť k dalšímu rozvoji,

velmi dobrou znalost práce na PC

Nabízíme:

práci v kolektivu mladých lidí

získání praxe v oblasti pojišťovnictví a poradenství,

možnost dalšího vývoje,

motivující finanční ohodnocení v závislosti na vašem výkonu

Kontakt:

Martin Šmída

tel.

: 581601422

mob.: 773882005

info@pojistimeauto.cz

Pojištění vozidel Pojištění vozidel Pojistná událost Pojištění nemovitostí Životní pojištění Telefon
Telefon pevná linka
Zasílání novinek